TERAPIE W NATURZE

Serdecznie zapraszam do wypoczynku razem z rodziną w naturze połączonego z terapią zdrowotną, masażem, jogą, medytacją co jest możliwe w naszym domku z bali „Dotyk Motyla”, który znajduje się w Łapsze Niżne na polanie otoczonej lasem z widokami na spiskie szczyty. Razem z Anią zamieszkaliśmy tutaj w domku obok, gdzie znajduje się gabinet i pomagamy innym w osiągnięciu spokoju ducha i wewnętrznej harmonii. 

Domek DOTYK MOTYLA – SPA DLA CIAŁA I DUSZY to przestrzeń, która powstała z pragnienia serca. To miejsce, które ma służyć ludziom by zatrzymać się na moment, zregenerować, odbudować ciało i powrócić do wewnętrznej harmonii, odpocząć od nadmiaru bodźców i nacieszyć się przyrodą. Możesz tu skorzystać z usług Anny czyli głęboko relaksującego masażu, sesji energetycznych Access Bars, praktyki medytacyjnej Soul Body Fusion lub usług Kuby terapii wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.  Ania jest certyfikowaną nauczycielką Soul Body Fusion®, prowadzi warsztaty rozwojowe „Powrót do domu” i sesje terapeutyczne dla Ciała i Duszy, gdzie łączy pracę na poziomie energetycznym z delikatną pracą z ciałem.

Z terapeutycznego punktu widzenia dobrze zaplanować sobie pobyt przynajmniej na 4 dni np. czwartek – niedziela, tak by uzyskać optymalne efekty zdrowotne. Możemy zaproponować Państwu indywidualny program na ten czas, który będzie obejmował działania terapeutyczne dopasowane do specyficznych potrzeb poprzeplatane wypoczynkiem oraz atrakcjami turystycznymi, których w okolicy jest pod dostatkiem 🙂

 

Domek znajduje się na pięknej polanie otoczonej z trzech stron lasem, na końcu asfaltowej drogi regularnie odśnieżanej. Panuje tu niezwykła cisza i spokój, a duże przeszklenia w domu sprawiają jeszcze większe poczucie bliskości z naturą. Z domu wychodzimy od razu wyjść na leśne szlaki Pienin Spiskich, które można eksplorować pieszo, na rowerze, biegówkach czy ski-tourach. Po 20 minutach spaceru docieramy do przepięknej Doliny Głębokie, skąd widać Tatry i Trzy Korony. Okolica oferuje mnóstwo możliwości wędrowania górskimi szlakami Pienin i Tatr. Jest to również świetna baza wypadowa dla narciarzy (wyciąg Polana Sosny 12 min, Białka 24 min, Czarna Góra 15 min, Jurgów 30 min), miłośników term (Białka, Bukowina, Szaflary), rowerzystów (np. niezwykła trasa Velo Czorsztyn), jak również miłośników wody, żeglowania i plażowania (Zalew Czorsztyński, plaża w Niedzicy, spływ Dunajcem).

W razie zainteresowania proszę o bezpośredni kontakt ze mną na numer telefonu +48 603 784 734.

Prywatny gabinet medycyny chińskiej oferuje: akupunkturę, diagnozę, porady dietetyczne, masaż klasyczny, ziołolecznictwo, moksę, masaż bańką chińską oraz bioterapię. Kraków/Mogilany oraz oddziały Łapsze Niżne, Radom.