OPINIE KLIENTÓW - MEDYCYNA CHIŃSKA, AKUPUNKTURA

Poniżej zamieszczam opinie klientów, które służą jako edukacja oraz inspiracja by pokazać efekty wspólnej pracy. Podkreślam, że jest to w dużej mierze połączenie świadomej pracy własnej klienta razem z metodami, które daje Medycyna Chińska, akupunktura, masaż, bioterapia, ziołolecznictwo.

Polecam serdecznie każdemu! Pamiętam, że już na pierwszej sesji poczułam niesamowitą energię Kuby, bardzo pozytywną aurę, a przede wszystkim przypływ nadziei na wyleczenie córki. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy Kuby o zdrowiu i funkcjonowaniu ludzkiego organizmu, którą przekazuje w tak serdeczny i ciepły sposób. Uważnie słucha, prawdziwie się angażuje, na sesjach poświęca nam tyle czasu ile potrzebujemy, zawsze służy radą i wsparciem, gdy mamy jakieś wątpliwości. Bardzo nam pomógł z poważnymi dolegliwościami skórnymi córeczki, wobec których lekarze byli zupełnie bezradni. Jestem ogromnie szczęśliwa ze trafiliśmy do Kuby i mam poczucie, że trafiliśmy w naprawdę dobre ręce!
opinie medycyna chińska akupunktura
Zuzanna Michalska, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"...profesjonalizm w każdym aspekcie..."

Kuba dał mi nowe życie. Jego system wartości, szczerość, czystość i poleganie na prawdzie sprawiło, ze już po pierwszych spotkaniach w pełni Mu zaufałam i czułam, ze odmieni moje życie. Zanim zaczęłam terapię byłam na skraju wyczerpania emocjonalnego i psychicznego, spowodowanego ciągłym stresem, bezsennością, problemami ze skupieniem. Już po pierwszym spotkaniu poczułam spokój, z każdym kolejnym wprowadzał harmonię do mojego życia, wyciszał mnie i dawał wskazówki jak uzyskać równowagę. Podczas sesji czułam Jego dobrą energię i napływ wewnętrznej siły i dzięki Niemu jestem świadoma siebie i wiem gdzie szukać radości i spełnienia. Dzięki swojemu holistycznemu podejściu leczy zarówno ciało jak i duszę, Kuba - z głębi serca dziękuję!
opinie medycyna chińska akupunktura
Aleksandra Jaworska, Radom
opinie medycyna chińska akupunktura
Bardzo polecam bo już po 2 tygodniach terapii zaczęłam spać a 8 lat cierpiałam na bezsenność. Dla mnie to bardzo dobry fachowiec .
opinie medycyna chińska akupunktura
Iwona Długosz, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Godny polecenia, dziękuje za pomoc i pełen profesjonalizm, gdyż Pan Kuba pomógł mojej mamie, u której zdiagnozowano obwodowe porażenie nerwu twarzowego tzw. porażenie Bella. Rokowania lekarzy to długotrwałe leczenie, minimum kilka miesięcy, bez gwarancji pełnego powrotu do zdrowia. Już po pierwszej wizycie u Pana Kuby były widoczne efekty, a po czterech zabiegach mama odzyskała pełną sprawność nerwu twarzowego.
opinie medycyna chińska akupunktura
Jan Surówka, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"Szczerze polecam i dziękuję..."

Mój przypadek określam jako „ciężki”, ponieważ po „wyleczeniu” choroby autoimmunologicznej nastąpiły powikłania w płucach więc przewlekle choruje na POcHP. Prowadzący mnie lekarze jakby nie widzieli przesłanek na poprawę a raczej mówili że trzeba z tym żyć. Pierwsze spotkanie z Kubą bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło - bijący spokój i pogoda ducha do tego pełen profesjonalizm i ogrom wiedzy. Jestem pacjentką Kuby od pół roku i z czystym sumieniem muszę przyznać, że zadziały się “cuda”. Stale kontroluje zmiany w płucach poprzez badania Tomografii komputerowej i w ostatnim opisie badania TK nastąpiła “regresja POChP”. To oznacza niewytłumaczalne cofnięcie się zmian, które wyniszczały i pogarszały moją wydolność oddechową. Kuba, to co robisz jest naprawdę dobrą robotą i mogłabym tak się rozpisywać i mówić jak jestem dożywotnio wdzięczna i pisać że to po prostu działa! Szczerze polecam i dziękuję!
opinie medycyna chińska akupunktura
Aneta Duda, Łapsze Niżne
opinie medycyna chińska akupunktura
Profesjonalizm w każdym aspekcie, stąd bardzo polecam
Marek Termanowski, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Zastosowana kuracja akupunkturowa wraz z zaproponowaną i zastosowaną dietą w cudownie szybki sposób pomogła mi uporać się z natarczywymi i wieloletnimi migrenowymi bólami głowy. Podczas kuracji akupunkturowej moje ciało staje się rozluźnione, uspokojone i bardziej otwarte na wszelkie inne zabiegi, stąd polecam serdecznie 🙂
opinie medycyna chińska akupunktura
Leszek Hinc, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"...dał mi nowe życie ..."

Kuba jest profesjonalistą oraz ciepłą osobą, pełną kultury. Na pierwszej wizycie przeprowadza wywiad i po dokładnej analizie oraz rozpoznaniu przyczyny dolegliwości przystępuje do zabiegów oraz daje propozycje zdrowego odżywiania się. Dzięki stosowaniu Jego zaleceń schudłem 10 kg w krótkim czasie. Dzięki wykonanym przez Niego zabiegom: akupunkturze, moksie i masażu chińską bańką mój organizm został oczyszczony z toksyn i oraz ustąpił ból i opuchlizna ze stóp. Kuba jestem Ci wdzięczny i dziękuję za pomoc.
Adam Pióro, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Na początku sesji, gdy zamknęłam oczy w myślach pojawiły mi się wszystkie lęki i obawy odnośnie tego czy mam szansę zajść w ciążę. Potem poczułam spokój i błogość ale nie umiałam jednak niczego więcej powiedzieć, czułam się pełna i ufna na przyjęcie wszystkiego co do mnie przyjdzie. Kuba odczuwał silne doznania w okolicach moich jajników, a nie mówiłam mu, że miałam zdiagnozowany brak owulacji i nieaktywne jajniki. Miesiąc od naszego spotkania zaszłam w upragnioną ciążę i dzisiaj synek ma już 2 miesiące 🙂 (wrzesień 2015). Czy moje ciało samo się uzdrowiło? Takie cuda dzieją się teraz każdego dnia w moim życiu i wiem, że spotkanie z Kubą było jednym z nich.
opinie medycyna chińska akupunktura
Aleksandra K., Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"...jestem Ci wdzięczny i dziękuję za pomoc..."

Kuba to przede wszystkim dobry diagnosta od razu wiedział jak mi ma pomóc, bardzo mu za to dziękuje Po wizytach u niego dostaje ogromnego kopa do życia, serdecznie polecam.
Anna Termanowska, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Do Kuby trafiłem w celu skorygowania swojego stanu zdrowia. Zaplanowaliśmy cztery wizyty, ale między spotkaniami lekko zadrasnąłem palec, co przerodziło się w bolesną zanokcice. Palec wskazujący powiększył się dwukrotnie w okolicy paznokcia podchodząc ropą i pojawił się bardzo duży ból. Podczas kolejnej wizyty Kuba przyłożył swoją dłoń parę cm od mojego palca i mówi, "o czuje jak wychodzi no albo się wchłonie". Potem zrobiliśmy klasyczne zabiegi akupunktury i moksy i już pod koniec sesji czułem jak ból się zmniejsza. Po 24h ból zniknął, a proces gojenia zaczął się błyskawicznie. Nie wiem czy to cud czy nie, ale uczucie było cudowne a znikający ból był czymś czego się nie da opisać. Ta krótka historia po raz kolejny utwierdziła mnie, jak piękne są siły natury i odpowiednio pokierowana energia przez właściwą osobę.
Robert Mucha, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Niesamowita energia oraz pełne zaangażowanie sprawiają, że od razu człowiek lepiej się czuje. Igły które czynią cuda, ręce które leczą i te oczy.......
Renata Dulak, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"Polecam serdecznie :)"

Kilka spotkań z Kubą wystarczyło, by moja córka poczuła się lepiej. Skorzystaliśmy z jego pomocy, kiedy córka miała mocny, kilkudniowy ból brzucha, wymiotowała i przyjmowała tylko płyny, które i tak nie była w stanie zatrzymać. Lekarz dał już skierowanie do szpitala bo był bezradny. Na pierwszym spotkaniu z Kubą była bardzo słaba, miała ból głowy, brzucha i zatkany nos. Podczas sesji bioterapii poczuła się lepiej, mocno odczuwała działania Kuby, jego spokój i bodźce płynące z jego dłoni. Kiedy ból trochę ustąpił, zasnęła i była spokojna, a następnego dnia przyszliśmy na kolejną sesję bioterapii. Ból brzucha był mniejszy, rozgrzanie moksą i masaże Kuby bardzo pomogły. Podczas trzeciego seansu widać było ogromna poprawę stanu jej zdrowia. Po masażach Kuby powróciły jej kolory na twarzy i była uśmiechnięta. Bardzo dziękuję Kubie za pomoc, bez jego interwencji córka musiałaby być w szpitalu, wdzięczna mama.
Kasia i konstancja, Wieliczka
opinie medycyna chińska akupunktura
Z tego miejsca chcę serdecznie podziękować Kubie za pomoc w powrocie do zdrowia a tym samym do harmonii mojego ciała, umysłu i duszy. Dzięki Jego wskazówkom droga ta była o wiele łatwiejsza a za pracę jaką wykonał, aby moje ciało wróciło do formy jestem mu ogromnie wdzięczna. Właściwy człowiek na właściwym stanowisku. Widać i czuć Jego profesjonalizm i zaangażowanie co jest dla mnie również bardzo ważne, dziękuję 💖
Bernadeta Pitala, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"Bardzo dziękuję ... wdzięczna mama."

Wielkie wsparcie, mądrość i wiedza. Jeśli czujecie, że jest już za dużo i dalej nie ma sił, to trzeba jechać do Kuby. On postawi na nogach, to co stało na głowie...
Inkluzja Sz, Skawina
opinie medycyna chińska akupunktura
Bardzo się cieszę, że trafiłam do gabinetu Kuby i żałuję tylko, że stało się to tak późno. Od ponad dwóch lat zmagałam się problemami skórnymi i ciężką alergią, niestety żaden z lekarzy nie był w stanie mi pomóc. Już po pierwszej wizycie u Kuby zauważyłam znaczną poprawę, a po kolejnych dwóch problemy praktycznie ustąpiły. Warto podkreślić, że to nie tylko walka z symptomami, ale przyjrzenie się również ich przyczynom. Bardzo cenię Kubę za jego ogromną wiedzę, holistyczne podejście do zdrowia i każde ciepłe słowo, które dodało mi otuchy. Rozmowa z nim bardzo wzbogaca, uświadamia i napełnia niesamowicie dobrą energią. Naprawdę polecam każdemu, kto potrzebuje dobrego przewodnika, dzięki któremu można poznać lepiej siebie, swój organizm oraz ducha , a także zrozumieć jak sobie pomóc.
Agnieszka, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Kuba to zarówno świetny specjalista, jak i uważna, dobra, świadoma osoba. Dziękuję za pomoc z wieloletnim bólem, który odszedł już po pierwszej wizycie. "Konwencjonalni" lekarze, pełni obojętności, nie widzieli rozwiązania, a u Kuby poczułam się zaopiekowaną na każdej płaszczyźnie. Zabiegi i zalecenia pozytywnie wpłynęły zarówno na ciało, duszę, jak i umysł, polecam serdecznie każdej osobie.
opinie medycyna chińska akupunktura kraków
Julianna Zysk, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"Pełen profesjonalizm ..."

Fantastyczny człowiek i pełen profesjonalizm. Dzięki jego zabiegom ustały dolegliwości rwy kulszowej, dziękuję i serdecznie polecam.
opinie medycyna chińska akupunktura kraków
Marek Jajkowski, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Jestem bardzo zadowolona, że poznałam Kubę. Spotkania z nim wnoszą nowe jakości w moim życiu i nie spodziewałam się tego, że nasza terapia będzie poruszała tyle wątków. Na spotkaniach pracujemy z ciałem i duchem, Kuba podchodzi do tematu mocno holistycznie. Po spotkaniach czuje się wspaniale, jestem zainspirowana do działania, czy do zmiany zachowań, które mi nie służą. Ostatnio czuje, że jestem bardziej spokojna, a z tym miałam zawsze problem! Do Kuby przyszłam też z bólem w plecach i już po pierwszej wizycie było dużo lepiej. Mój fizjoterapeuta na 4 wizytach nie pomógł mi tak dobrze. Jestem zachwycona, serdecznie polecam, takich ludzi to szukać ze świecą i na każdej wizycie jestem pod ogromnym wrażeniem 🙂
opinie medycyna chińska akupunktura
Karolina Rogulska, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"...ból zniknął ..."

Jeśli potrzebujesz stawić czoła swoim problemom zdrowotnym, którym inni lekarze nie dawali rady, to jest to odpowiednia osoba, do której należy się zgłosić. Po sześciu latach leczenia kręgosłupa i nieustającego bólu, okazało się, że źródłem bólu nie jest kręgosłup. Ból zniknął. Alergie leczone w sposób, który jeszcze bardziej je nasilał, zostały tutaj zdiagnozowane razem z ich przyczyna. Profesjonalne podejście, dobra energia, poczucie, ze w końcu jesteś we właściwym miejscu w rękach odpowiedniej osoby, P O L E C A M ! ! !
opinie medycyna chińska akupunktura
Agata Stawarz, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Cudowny specjalista, jesteśmy z mężem pacjentami od dwóch lat. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Kuby jesteśmy we wspaniałej formie mając ponad 70 lat. Polecamy serdecznie korzystanie z wiedzy Kuby wszystkim ,którzy chcą pozostać długo w dobrej formie i równowadze.
opinie medycyna chińska akupunktura
Grażyna Garbarz, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"...leczy człowieka, a nie chorobę ..."

Kuba jest niesamowitym człowiekiem ze znakomitą energią. Poznanie pacjenta to element kluczowy wizyty, a w trakcie zabiegu na bieżąco informuje co będzie robił. Akupunktura, moksa i masaż chińską bańką sprawiły, że w domu padłam na 2 godziny i spałam jak zabita. Na drugi dzień odkryłam w sobie nowe pokłady energii i brak ciągnącego się od dłuższego czasu uporczywego, ćmiącego bólu barku. Nie mówiąc o tym, że w końcu oddycham głęboko. Dziękujemy, Kuba - ja i moja przepona😀 i wrócę z pewnością!
opinie medycyna chińska akupunktura
Marta Skorupska, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Bardzo świadomy i pełen sympatii dla pacjenta, profesjonalna pomoc i wykorzystywanie różnych technik. Gorąco polecam bo Pan Kuba zrobi wszystko aby pomóc w danym schorzeniu .
Ela Firek, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Serdecznie polecam, terapia odbywała się w spokoju, harmonii, miałam możliwość wyciszenia się podczas seansu. Terapeuta potrafi podejść w pacjenta, jest zaangażowany w problem i chętnie służy pomocą i poradą, pełen profesjonalizm!!!
Ewelina T., Łapsze Niżne
opinie medycyna chińska akupunktura

"... świetny diagnosta i akupunkturzysta ..."

Kuba to świetny diagnosta i akupunkturzysta, ale przede wszystkim wybitny holistyczny terapeuta. Bardzo rzadko spotykam się z takim zrozumieniem swojej sytuacji i już po pierwszej wizycie poczułem się o wiele lepiej. Ale i tak od czasu do czasu z miłą chęcią wracam na konsultacje i zawsze wynoszę z nich coś nowego. Nie warto zwlekać z wizytą, ja zwlekałem zbyt długo 🙂
Szymon Sol, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Do Kuby trafiłam nie przypadkiem, ponieważ przypadków nie ma. Uczestniczyłam w czterech sesjach dzień po dniu przekazu energii, które miały mi pomóc przejść przez proces znaczącej transformacji. Kuba ma ogromną wiedzę z wielu dziedzin, niesamowicie miłą, ciepłą i wspierającą energie i pracuje się z nim wspaniale. Podczas czterech sesji towarzyszył mi, a energia dopomogła na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym dokonać oczyszczenia i uzdrowienia. Dla mojego ciała, fizycznie to wsparcie było bezcenne i umożliwiło kontynuowanie dalszych przemian na innych poziomach, które ciągle trwają. Nie mogłam trafić lepiej, dziękuję Kuba.
Kasia Pawłowska, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Trafiłam do Kuby po kilku latach bezskutecznego leczenia przewlekłego bólu brzucha, kiedy niemal godziłam się z tym stanem rzeczy. Zastosowana terapia: akupunktura, dieta oraz zioła już po tygodniu całkowicie zlikwidowały ból, a kolejne dwie wizyty utrwaliły efekt. Podczas sesji Kuba poprawił tez stan mojego kręgosłupa. Również rozmowa i zalecenia dały mi nie tylko dobre samopoczucie, ale i energię do dbania o całą siebie. Kuba leczy człowieka, a nie chorobę, polecam.
opinie medycyna chińska akupunktura kraków
Joanna, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"... z całego serducha dziękuję ..."

Od czasu mojej pierwszej operacji onkologicznej zażywam tabletki nasenne, tak jakby bezlitosny nowotwór nie pozwalał mi odpocząć. Działanie bioterapii Kuby wyciszyło i uspokoiło mój rozchwiany organizm do tego stopnia, że staram się nie przyjmować tych tabletek. W chwilach, gdy odczuwam jakieś lęki i niemoc, zamykam oczy i przywołuję w pamięci wskazówki Kuby. Są one bardzo cenne, a co najważniejsze to pomagają. W takich chwilach czuję się jakby miedzy mną, a Kubą uruchamiało się jakieś niewidoczne, wirtualne połączenie i przychodzi spokój i harmonia. Obecnie jestem w trakcie kolejnej chemioterapii. Jestem przekonana, że ta czterodniowa terapia Kuby, bardzo pozytywnie wpłynęła na moje życie i moją wiarę. Żywię nadzieję, że to spotkanie z Kuba nie będzie ostatnim, bardzo Ci dziękuję!
Beata, po kilku operacjach onkologicznych, Bielsko-Biała
opinie medycyna chińska akupunktura
Do Kuby przywiodły mnie różne drobne dolegliwości które w ostatnim czasie zaczęły się kumulować. Ciało podpowiadało, że moja wewnętrzna równowaga jest zaburzona, a samej trudno było do niej powrócić. Dzięki sesjom bioterapeutycznym u Kuby „zresetowałam” własne ciało i umysł oraz poczułam motywację do zmiany swojego dotychczasowego stylu życia. Dzięki sesjom udało mi się na chwilę zatrzymać i spojrzeć na moje życie z dystansu, zmienić priorytety. Dla mnie jest to jest fantastyczny start do dalszej mojej pracy nad sobą i polecam te sesje każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu.
opinie medycyna chińska akupunktura
Renata Górska, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"... w atmosferze otwartości, ciepła ..."

Spotkania z Kubą są dla mnie ciągłym odkrywaniem siebie i świata. To samo stało się w przypadku naszej pracy z energią we wrześniu 2015 roku - zainspirowana ideą, spróbowałam. Na efekty nie czekałam długo: wzmocnienie energii życiowej, złagodzenie moich problemów zdrowotnych, na które już prawie nie liczyłam:) W atmosferze otwartości, ciepła i zrozumienia.
Kasia, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Odbyłam z Kubą czterodniową sesję na odległość w styczniu 2016 i było to dla mnie niezwyczajne, wyjątkowe i odkrywcze. Po raz pierwszy spotkałam się z taką pracą, z takim podejściem, z takimi metodami. Zdaję sobie sprawę, że wyszliśmy poza Domancica i jestem za to bardzo wdzięczna, a Kuba ma w sobie niebanalną "pozytywność" i spokój, który zaraża. Z całego serducha dziękuję.
Basia, Poznań
opinie medycyna chińska akupunktura
Wraz z grupą kilku osób poddałam się terapii grupowej metodą Zdenko Domancica przeprowadzonej przez Kubę w sierpniu 2016. Każdy dzień terapii był dla mnie nowym niesamowitym doświadczeniem związanym z odczuwaniem przepływu energii. Pierwszym objawem jest głęboki spokój jaki mnie opanował - odczucie, które w dzisiejszym rozpędzonym życiu trudno utrzymać dłużej. Zauważyłam również, że inaczej postrzegam otaczającą mnie rzeczywistość i życzę sobie, by ten stan nigdy się nie skończył. Dolegliwość w ciele fizycznym , które były powodem podjęcia terapii powoli ustępują .
opinie medycyna chińska akupunktura kraków
Janina, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"... ma spokój, który zaraża..."

Mijają już lata, kiedy pierwszy raz trafiłam do Kuby. Stan ogólnie niedomiarowy we wszystkich obszarach, wykończony stresem, na rozdrożu, w pełni smutku. To już nie jest tylko terapeuta, Mistrz - Kuba jest już opoką, przyjacielem, gdy trzeba i pokazał mi drogę do siebie. Włącznie z tym, że przez te lata skończyłam instytut medycyny chińskiej.Z całego serca i rozumu polecam, Przyjaciel i Mistrz
opinie medycyna chińska akupunktura
Ewa Szostek, Skawina
opinie medycyna chińska akupunktura
Zacząłem czuć ból gruczołu prostaty i wahałem się czy iść do normalnego doktora, czy skorzystać z medycyny chińskiej. Zdecydowałem się na czterodniową bioterapię, ponieważ chciałem dojść do przyczyn mojego schorzenia. Na pierwszej sesji Kuba wysłuchał mnie i zaczął wyjaśniać różne aspekty związane z prostatą z perspektywy Medycyny Chińskiej, a następnie przeprowadził terapię. Szczególnie akupresura na meridianach moich nóg spowodowała przepływ energii przez moją prostatę i niektóre organy. Po pierwszej sesji mój sen stał się głębszy i niesamowite było, że nie czułem dyskomfortu związanego z prostatą przez całą noc. Na drugiej i trzeciej sesji Kuba dodatkowo uczył mnie jak oddychać i używać swojej świadomości, aby czuć ciało i przepływ energii. To pomogło mi bardzo w uwalnianiu stresu, co również rozluźnia napięcie w obszarach prostaty. Po zakończeniu czwartej sesji jestem bardziej zrelaksowany i czuję, że stan prostaty się polepsza, więc dziękuję za terapię i polepszenie mojego stanu ducha i ciała.
Toshi K, Myślenice
opinie medycyna chińska akupunktura

"... dziękuję za lepsze dzisiaj i jutro..."

Na sesje Kuby trafiłam zupełnie przypadkiem, gdyż bliska osoba zaproponowała czy nie chcę się przyłączyć, zobaczyć. Miałam akurat duże kłopoty z bólem i zawrotami głowy, więc myślę: czemu nie, i stało się ! Już po pierwszym spotkaniu poczułam dużą ulgę. Moje ciało zrobiło się jakby lżejsze, ale nie wiedziałam jeszcze jakie szczęście czeka mnie po kolejnych spotkaniach. I tak z każdym kolejnym spotkaniem ból znikał, sen był coraz mocniejszy i spokojny, a moje ciało odzyskało równowagę. Kuba to wspaniały i ciepły człowiek, który pomógł mi pozbyć się bólu, ale również poukładał moje myśli. Dzięki terapii i rozmowie poprawiły się moje relacje z najbliższymi i to jest fantastyczne. Wszystkim, którzy się gdzieś zagubią, utracą poczucie własnej wartości, a może odczuwają jakiś dyskomfort, szczerze polecam sesje prowadzone przez Kubę. 
Kuba dziękuję gorąco za lepsze dzisiaj i jutro 🙂
Aneta Ryba, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Niesamowity splot wydarzeń w moim życiu "pozwolił mi" trafić w lutym 2017 na terapię do Kubio. Choć powodem było poważne schorzenie uznaję czas spędzony na spotkaniach jako jedno z lepszych doświadczeń w moim życiu. Przede wszystkim fizyczne samopoczucie - po pobycie w szpitalu znacznie szybciej zacząłem wracać do pełni sił. Nabrałem więcej energii i nawet wróciłem do uprawiania sportu w tak krótkim czasie. Natomiast zmiany w sferze psychicznej przerosły moje najśmielsze oczekiwania, z całego serca polecam.
Rafał Michalczyk, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"... dziękuję za polepszenie stanu ducha i ciała..."

Trafiłam na terapię, ponieważ gdzieś w swojej codzienności, przy wielu zmianach w życiu, zapomniałam o sobie. Pojawiały się niepokój, zdenerwowanie, zaburzenia hormonalne, stany lękowe i w końcu nie wytrzymałam, powiedziałam sobie STOP. Tym dobrym przystankiem, żeby się zatrzymać i wysiąść był "przystanek u Kuby". Dwukrotnie skorzystałam z 4-dniowej terapii, a każdy dzień terapii był inny. Pierwszego dnia czułam się zdecydowanie najgorzej, a w czasie terapii, doznałam bardzo głębokiego relaksu. Pojawił się zdecydowanie głębszy sen, niesamowite wyciszenie, czułam, że złapałam wewnętrzną równowagę. Za każdym razem po zakończeniu cyklu terapii czułam swoją wewnętrzną siłę i spokój. A przy okazji, poznałam Kubę, który jest bardzo serdecznym, mądrym człowiekiem. Mogę śmiało powiedzieć, że otworzył mi drzwi, zaintrygował tematami, które teraz staram się sama zgłębiać. Szczerze polecam terapię wg metody Zdenko Domancica prowadzonej przez Kubę.
Monika L., Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Bardzo profesjonalny zabieg akupunktury i masażu, stąd gorąco polecam wszystkim 😊!!
Sebastian Calik, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura

"... pomógł mi w ciężkim dla mnie okresie..."

Człowiek jest tyle wart, ile potrafi zrobić dobrego dla innych. Kuba dziękuję za pomoc, wskazówki i pokazanie drogi do odnalezienia siebie. "Trzeba ukochać każdy dzień życia jako dobro i piękno, które już nigdy nie wróci"
Violetta Podstawska, Tarnów
opinie medycyna chińska akupunktura
Sesje z Kubą pozwoliły mi pozbyć się napięć w ciele i uspokoić się wewnętrznie. Wpłynęły bardzo pozytywnie na stan mojego zdrowia i samopoczucie! Do pierwszej sesji podeszłą z ciekawością, ale też niedowierzaniem, i ku mojemu zdziwieniu już po chwili poczułam przepływ energii. Kuba jest niezwykle otwartym, mądrym i ciepłym człowiekiem, który zaraża pozytywną energią i wzbudza podziw swoim uduchowieniem. Bardzo mi pomógł w ciężkim dla mnie okresie, stąd gorąco polecam!
Monika Sady, Kraków
opinie medycyna chińska akupunktura
Podczas sesji z Kubą poczułem silną falę spontanicznej emocji, która po wysyceniu dała mi ulgę, spokój i świeże spojrzenie na sprawy. Z racji na to, że twardo chodzę po ziemi byłem totalnie zaskoczony tak mocnym pozytywnym efektem, polecam!
Marcin, Radom
opinie medycyna chińska akupunktura