MENU

   

Opinie - terapia.

Zobacz również: https://kubio.business.site/

Kuba dał mi nowe życie. Jego system wartości, szczerość, czystość i poleganie na prawdzie sprawiło, że już po pierwszych sesjach akupunktury i bioterapii w pełni Mu zaufałam i czułam, że odmieni moje życie. Zanim zaczęłam terapię byłam na skraju wyczerpania emocjonalnego i psychicznego, spowodowanego ciągłym stresem, bezsennością, problemami ze skupieniem. Pamietam nieprzespane noce, ciągłe uczucie niepokoju i brak widoków na odnalezienie radości i sensu w życiu. Już po pierwszej akupunkturze poczułam spokój, z każdym kolejnym wprowadzał harmonię do mojego życia, wyciszał mnie i dawał wskazówki jak uzyskać równowagę i radość. Podczas sesji czułam Jego dobrą energię i napływ wewnętrznej siły. Dzięki Niemu jestem świadoma siebie i wiem gdzie szukać radości i spełnienia. Dzięki swojemu holistycznemu podejściu leczy zarówno ciało jak i duszę.
Kuba - z głębi serca dziękuję!
Aleksandra, lat 37, radca prawny, Radom.

Bardzo polecam bo już po 2 tygodniach terapii zaczęłam spać a 8 lat cierpiałam na bezsenność. Dla mnie jest to bardzo dobry fachowiec.
Iwona, lat 52, Kraków.

Niesamowita energia oraz pełne zaangażowanie sprawiają, że od razu człowiek lepiej się czuje. Igły, które czynią cuda, ręce które leczą i te oczy....... 
Renata, lat 38, Piwniczna.

Trafiłam do Kuby po kilku latach bezskutecznego leczenia przewlekłego bólu brzucha, kiedy niemal godziłam się z tym stanem rzeczy. Zastosowana terapia: akupunktura, dieta oraz zioła już po tygodniu całkowicie zlikwidowały ból, a kolejne dwie wizyty utrwaliły efekt. Podczas sesji Kuba poprawił tez stan mojego kręgosłupa. Rozmowa i zalecenia dały mi nie tylko dobre samopoczucie, ale i energię do dbania o całą siebie, nie tylko o ciało.
Kuba leczy człowieka a nie chorobę, polecam.
Joanna 46, Kraków

Fantastyczny człowiek. Pelen profesjonalizm. Dzięki jego zabiegom ustaly dolegliwości rwy kulszowej. Dziękuję i serdecznie polecam.
Marek, lat 72, Kraków.

Godny polecenia. Dziękuje za pomoc i pełen profesjonalizm. Pan Kuba pomógł mojej mamie, u której zdiagnozowano obwodowe porażenie nerwu twarzowego tzw. porażenie Bella. Rokowania lekarzy to długotrwałe leczenie, minimum kilka miesięcy, bez gwarancji pełnego powrotu do zdrowia. Już po pierwszej wizycie u Pana Kuby były widoczne efekty, a po czterech zabiegach mama odzyskała pełną sprawność nerwu twarzowego.
Jan, lat 28, Mogilany.

Do Kuby trafiłem w celu skorygowania swojego stanu zdrowia, głównie w sferze fizycznej, a wyszło, że zarówno i w energetycznej. Zaplanowaliśmy wspólnie cztery wizyty łączące medycynę chińską (diagnoza, akupunktura, moksa, banki), metodę Domancica i generalnie usprawnienie przepływu energii. Oczywiście, ja w to wierze, wiec było to dla mnie proste i zrozumiale. Niestety między spotkaniami lekko zadrasnąłem palec przy paznokciu, co przerodziło się w bardzo bolesną i paskudną zanokcice. Palec wskazujący powiększył się dwukrotnie w okolicy paznokcia podchodząc ropą i pojawił się bardzo duży ból - jest to drobna, ale bolesna i bardzo nieprzyjemna dolegliwość. Niestety proces leczenia trwał i trwał (moczenie w wodzie z mydłem, olejki rożne, gencjana ....). W trakcie tego procesu chorobowego miałem kolejna wizytę u Kuby. Gdy się przywitał to zapytał, co się z paluszkiem stało, więc opowiedziałem historię a on, że zaraz się nim zajmie. A ja, że ok i sobie myślę, co też się wydarzy. Kuba przyłożył swoją dłoń parę cm od mojego palca i mówi, "o czuje jak wychodzi no albo się wchłonie" potem zrobiliśmy klasyczne zabiegi akupunktury i moksy i już pod koniec sesji czułem jak ból się zmniejsza i tak było przez kolejne godziny. Po 24h ból zniknął, a proces gojenia zaczął się błyskawicznie. Nie wiem czy to cud czy nie, ale uczucie było cudowne i znikający ból był czymś czego się nie da opisać. Gdy po 2 dniach przyszedłem na ostatnie nasze spotkanie Kuba się ubawił, że się wchłonęło i już-była to dla niego oczywista oczywistość. Nie miał już co energetyzować mojego palca. Ta krótka historia z drobnym zadziorem i zanokcicą, a po raz kolejny utwierdziła mnie, jak piękne są siły natury i odpowiednio pokierowana energia przez właściwą osobę.
Robert, lat 53, biznesmen, Kraków.

Zastosowana kuracja akupunkturowa wraz z zaproponowaną i zastosowaną dietą w cudownie szybki sposób pomogła mi uporać się z natarczywymi i wieloletnimi migrenowymi bólami głowy. Podczas kuracji akupunkturowej moje ciało staje się rozluźnione, uspokojone i bardziej otwarte na wszelkie inne zabiegi. Polecam serdecznie :)
Leszek, lat 51, informatyk, Kraków.

Kilka Kuby bioterapii z akupunkturą wystarczyło, by moja córka poczuła się lepiej. Skorzystaliśmy z jego pomocy, kiedy córka miała mocny, kilkudniowy ból brzucha, wymiotowała i przyjmowała tylko płyny, które i tak nie była w stanie zatrzymać. Lekarz dał już skierowanie do szpitala, był bezradny. Na pierwszym spotkaniu z Kubą była bardzo słaba, miała ból głowy, brzucha i zatkany nos. Podczas sesji bioterapii poczuła się lepiej, mocno odczuwała działania Kuby, jego spokój i bodźce płynące z jego dłoni. Kiedy ból trochę ustąpił, zasnęła i była spokojna, na ile to było możliwe - zrelaksowana. Zioła moksy w okularach zadziałały na zatkany nos. Nastepnego dnia przyszliśmy na kolejną sesję bioterapii, widać było poprawę. Ból brzucha był mniejszy, rozgrzanie moksą i masaże Kuby bardzo pomogły. Podczas trzeciego seansu widać było ogromna poprawę stanu jej zdrowia, po masażach Kuby powróciły jej kolory na twarzy, była uśmiechnięta, pytała Kubę czy może mieć też terapię bańkami :) Prośba została spełniona.
Bardzo dziękuję Kubie za pomoc, bez jego interwencji córka musiałaby być w szpitalu.
Konstancja, lat 8, Wieliczka.

Człowiek jest tyle wart, ile potrafi zrobić dobrego dla innych.
Kuba dziękuję za pomoc, wskazówki i pokazanie drogi do odnalezienia siebie.
"Trzeba ukochać każdy dzień życia jako dobro i piękno, które już nigdy nie wróci" C.K. Norwid
Violetta, lat 59, Tarnów.

Do mojego spotkania z Kubą doszło dzięki uporowi mojej siostry. Choroba, na którą choruję wywołała  wielki strach w mojej rodzinie. Zgodziłam się w końcu na tą bioterapię i akupunkturę, lecz postanowiłam, że podejdę do tego z dystansem. Nie chciałam mieć poczucia, że jest to moja ostatnia deska ratunku. Chciałam po prostu poznać na sobie jak to jest. Bałam się czy jestem w stanie uruchomić to coś w swoim ciele, co będzie współgrać z bioterapią i akupunkturą Kuby. Bałam się, czy będę w stanie uwierzyć w Jego ,, moc’’ ? Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, wręcz niedowierzaniu w trakcie bioterapii poczułam coś, co do tej pory było dla mnie niemożliwe i niepojęte. Gdy Kuba, podczas terapii  trzymał swoje ręce nad moją głową, czułam jakby pomiędzy Jego dłońmi, a moją głową przepływały delikatne prądy, które powodowały uczucie delikatnych ukłuć. Ponad to momentami miałam uczucie jakby górna część mojej czaszki próbowała się unieść i oddzielić od pozostałej reszty. W trakcie tych czynności, w celu zwiększenia skupienia, miałam zamknięte oczy. W następnych chwilach, gdy Kuba trzymał swoje ręce nad moją klatką piersiową, czułam jakby spoczywały one bezpośrednio na niej, odczuwałam wręcz ucisk na niej. Lecz, gdy na chwile otworzyłam oczy, okazało się, że Jego ręce były oddalone od niej kilkanaście centymetrów. Jest to ewidentny dowód na to, że opowiadania o niewyobrażalnych i nadludzkich siłach, nie są jakimiś bajkami, to się dzieje. Można to odczuć na własnym, ciele nawet ja to poczułam będąc sceptykiem. To wszystko i pozostała reszta zmieniła moje wyobrażenia i wiarę w przysłowiowe ,,niemożliwe’’. Każdy kolejny dzień spotkania z Kubą zwiększał moją wiarę w działanie bioterapii. Od ponad dwóch lat, czyli od czasu mojej pierwszej operacji onkologicznej, zażywam tabletki nasenne bez których nie byłam w stanie zasnąć, tak jakby bezlitosny nowotwór nie pozwalał mi odpocząć. Działanie bioterapii Kuby wyciszyło i uspokoiło mój rozchwiany organizm do tego stopnia, że staram się nie przyjmować tych tabletek z bardzo dobrym skutkiem. W chwilach, gdy odczuwam jakieś lęki i niemoc, zamykam oczy i przywołuję z pamięci wskazówki i rady Kuby, szczególnie przed snem. Są one bardzo cenne, a co najważniejsze to pomagają. W takich chwilach czuję się jakby miedzy mną, a Kubą uruchamiało się jakieś niewidoczne, wirtualne połączenie, jakby był blisko mnie …. I przychodzi spokój i harmonia …. Obecnie jestem w trakcie kolejnej chemioterapii. Jestem przekonana, że ta czterodniowa terapia Kuby, bardzo pozytywnie wpłynęła na moje życie i moją wiarę. Żywię nadzieję, że to spotkanie z Kuba nie będzie ostatnim …. Kuba, bardzo Ci dziękuję!
Beata, lat 49, po kilku operacjach onkologicznych, Bielsko Biała.

Zacząłem czuć ból gruczołu prostaty miesiąc temu. Wahałem się czy iść do normalnego doktora czy skorzystać z medycyny chińskiej. Po głębokim namyśle zdecydowałem się na czterodniową bioterapię i akupresury Kubio, ponieważ chciałem dojść do przyczyn mojego schorzenia. Na pierwszej sesji Kuba wysłuchał mojego problemu i zaczął wyjaśniać różne aspekty związane z prostatą z perspektywy Medycyny Chińskiej. Następnie przeprowadził terapię w formie akupresury oraz bioenergoterapii. Szczególnie akupresura na meridianach moich nóg spowodowała przepływ energii przez moją prostatę i niektóre organy. Po pierwszej sesji mój sen stał się głębszy. Niesamowite było, że nie czułem dyskomfortu związanego z prostatą przez całą noc. Na drugiej i trzeciej sesji Kuba dodatkowo uczył mnie jak oddychać i używać swojej świadomości, by czuć ciało i przepływ energii. To pomogło mi bardzo w uwalnianiu stresu, co również rozluźnia napięcie w obszarach prostaty. Po zakończeniu czwartej sesji jestem bardziej zrelaksowany i czuję, że stan prostaty się polepsza.
Kuba, dziękuję za terapię i polepszenie mojego stanu ducha i ciała.
Toshi, lat 53, biznesmen, Kraków.

Do Kuby trafiłam nie przypadkiem, ponieważ przypadków nie ma. Zamówiłam cztery sesje dzień po dniu przekazu energii, które miały mi pomóc przejśc przez proces znaczącej transformacji energetycznej. Kuba ma ogromną wiedzę z wielu dziedzin, niesamowicie miłą, ciepłą i nie presjonującą energie wspierającą, pracuje się z nim wspaniale. Podczas czterech sesji towarzyszył mi, a energia dopomogła  na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym dokonać oczyszczenia, uzdrowienia oraz przygotowania do tego co miało nastąpić później. Dla mojego ciała, fizycznie to wsparcie było bezcenne i umożliwiło kontynuowanie dalszych przemian na innych poziomach, które ciągle trwają. Nie mogłam trafić lepiej - dziękuję Kuba.
Kasia, lat 40, pedagog społeczno-opiekuńczy.

Na sesje bioterapii trafiłam do Kuby z ciekawości. Gdy Kuba mnie zapytał z czym chcę pracować pomyślałam o takich dolegliwościach jak ciągłe zmęczenie (ale to pewnie ten okres w roku), niewyspanie (no tak, za mało śpię), bóle głowy (ach, ten krakowski smog)… Z sesji na sesję, w atmosferze pełnego relaksu zaczęłam odnajdywać równowagę i harmonię – pojawiła się energia i siła, które spowodowały, że dolegliwości ustąpiły i dziś wciąż się świetnie czuję :) Do tego rozmowy z Kubą podczas sesji o medycynie chińskiej, ‘higienicznym’ stylu życia i uważności dopełniły całości i zainspirowały do zmian.
Kuba, bardzo Ci dziękuję! A Państwu, którzy to czytacie - serdecznie polecam!
Ela, 41 lat, menadżer, Kraków.

Na sesje Kuby trafiłam zupełnie przypadkiem. Bliska osoba była umówiona na terapię i zaproponowała czy nie chcę się przyłączyć, zobaczyć jak to jest. Miałam akurat duże kłopoty z bólem i zawrotami głowy, więc myślę: czemu nie. I stało się ! Już po pierwszym spotkaniu poczułam dużą ulgę. Moje ciało zrobiło się jakby lżejsze, ale nie wiedziałam jeszcze jakie szczęście czeka mnie po kolejnych spotkaniach. I tak z każdym kolejnym spotkaniem ból znikał, sen był coraz mocniejszy i spokojny, a moje ciało odzyskało równowagę. Czułam się błogo, byłam zrelaksowana i wyciszona. Kuba to absolutnie wspaniały i ciepły człowiek. Pomógł mi pozbyć się bólu, ale również poukładał moje myśli. Dzięki terapii i rozmową z Kubą poprawiły się moje relacje z najbliższymi i to jest fantastyczne. Wszystkim, którzy się gdzieś zagubią, utracą poczucie własnej wartości, a może odczuwają jakiś dyskomfort w swoim ciele, szczerze polecam sesje prowadzone przez  Kubę. 
Kuba dziękuję gorąco za lepsze dzisiaj i jutro :)
Aneta, 41 lat, Kraków.

Niesamowity splot wydarzeń w moim życiu "pozwolił mi" trafić w lutym 2017 na terapię do Kubio i choć bezpośrednim powodem było dość poważne schorzenie uznaję czas spędzony na spotkaniach z Kubą jako jedno z lepszych doświadczeń w moim życiu. Dwie 4-dniowe sesje w przeciągu około miesiąca uczyniły przełom w moim życiu. Przede wszystkim fizyczne samopoczucie - po pobycie w szpitalu znacznie szybciej zacząłem wracać do pełni sił, nabrałem więcej energii i nawet wróciłem do uprawiania sportu w tak krótkim czasie. Natomiast zmiany w sferze psychicznej przerosły moje najśmielsze oczekiwania. A przede wszystkim udało mi się odnowić relacje z Kubą, który zawsze był dla mnie wielce inspirującym przyjacielem.
Z całego serca polecam -  "ku harmonii i esencji życia"
Rafał, 42 lata, biznesmen, Kraków.

Do Kuby przywiodły mnie różne drobne dolegliwości które w ostatnim czasie zaczęły się kumulować. Absolutny brak dbałości o samą siebie – przyniósł swoje żniwo. Ciało podpowiadało mi, że moja wewnętrzna równowaga jest zaburzona, a samej trudno było mi znaleźć sposób, aby do niej powrócić. Dzięki marcowym sesjom bioterapeutycznym u Kuby „zresetowałam” własne ciało i umysł,  poczułam motywację do  zmiany swojego dotychczasowego stylu życia i nauczyłam  się co i jak zmienić aby poprawić swoje samopoczucie. Dzięki sesjom udało mi się na chwilę zatrzymać i spojrzeć na moje życie z dystansu, zmienić priorytety. Dla mnie jest to jest fantastyczny start do dalszej mojej pracy nad sobą.
Polecam te sesje każdemu,  kto chce coś zmienić  w swoim życiu bez względu na obszar, którego dotyczyć ma zmiana.

Renata, 44 lata, menadżer, Kraków.

Trafiłam na terapię, ponieważ gdzieś w tej swojej codzienności, przy wielu zmianach w życiu, obowiązkach zapomniałam  o sobie. Pojawiały się niepokój, zdenerwowanie, zaburzenia hormonalne, a w ekstremalnych sytuacjach - stany lękowe. W końcu nie wytrzymałam, powiedziałam sobie STOP i tym dobrym przystankiem, żeby się zatrzymać i wysiąść był "przystanek u Kuby". Miałam okazję skorzystać dwa razy z 4-dniowej  terapii grupowej z ostatnią w marcu 2017. Każdy dzień terapii był inny, miałam różne odczucia, pierwszego dnia czułam się zdecydowanie najgorzej. W czasie terapii, doznałam bardzo głębokiego relaksu, pojawił się zdecydowanie głębszy sen, niesamowite wyciszenie, czułam, że złapałam wewnętrzną równowagę. Za każdym razem po zakończeniu cyklu terapii czuję swoją wewnętrzną siłę i spokój. A przy okazji, poznałam Kubę, który jest bardzo serdecznym, mądrym człowiekiem. Mogę śmiało powiedzieć, że otworzył mi drzwi, zaintrygował tematami, które teraz staram się sama zgłębiać.
Szczerze polecam terapię wg metody Zdenko Domancica prowadzonej przez Kubę. 

Monika, lat 40, pracownik umysłowy, Kraków.   

Podczas sesji z Kubą poczułem silną falę spontanicznej emocji, która po wysyceniu dała mi ulgę, spokój i świeże spojrzenie na sprawy. Z racji na to, że twardo chodzę po ziemi byłem totalnie zaskoczony tak mocnym pozytywnym efektem. Polecam!
Marcin, lat 42, biznesmen, Warszawa.

Sesje z Kubą pozwoliły mi pozbyć się napięć w ciele, uspokoić się wewnętrznie stąd śmiało mogę stwierdzić, że wpłynęły pozytywnie na stan mojego zdrowia. Do pierwszej sesji podeszłam z ciekawością i niedowierzaniem, lecz już po chwili poczułam przepływającą energię. To działa ! Kuba jest niezwykle otwartym, mądrym i ciepłym człowiekiem, który zaraża pozytywną energią i wzbudza podziw swoim uduchowieniem. Bardzo mi pomógł w ciężkim dla mnie okresie. Gorąco polecam !
Monika, lat 35, pracownik naukowy, Kraków.

Na początku sesji, gdy zamknęłam oczy w myślach pojawiły mi się wszystkie lęki i obawy odnośnie tego czy mam szansę zajść w ciążę. Potem poczułam spokój i błogość. Nie umiałam jednak niczego więcej powiedzieć - czułam się pełna i ufna na przyjęcie wszystkiego co do mnie przyjdzie. Kuba odczuwał silne doznania w okolicach moich jajników. Nie mówiłam mu wcześniej, że od lat miałam zdiagnozowany brak owulacji i nieaktywne jajniki. Miesiąc od naszego spotkania zaszłam w upragnioną ciążę i dzisiaj synek ma już 2 miesiące :) (wrzesień 2015). Czy moje ciało samo się uzdrowiło? Poród doświadczyłam jako stan euforyczny bez najmniejszych dolegliwości. Takie cuda dzieją się teraz każdego dnia w moim życiu i wiem, że spotkanie z Kubą było jednym z nich.
Ola, lat 33, psycholog & menadżer, Kraków.

Wraz z grupą kilku osób poddałam się terapii grupowej metodą Zdenko Domancica przeprowadzonej przez Kubę w sierpniu 2016. Każdy dzień terapii był dla mnie nowym niesamowitym doświadczeniem związanym z odczuwaniem przepływu energii. Pierwszym objawem  jest głęboki spokój  jaki mnie opanował od kilku dni -  odczucie, które w dzisiejszym rozpędzonym życiu trudno utrzymać dłużej. Zauważyłam również, że inaczej postrzegam otaczającą mnie rzeczywistość.  Życzę sobie, by ten stan nigdy się nie skończył. Dolegliwość w ciele fizycznym , które były powodem podjęcia terapii powoli ustępują .
Janina, lat 63, księgowa, Kraków.

Odbyłam z Kubą czterodniową sesję na odległość w styczniu 2016 i było to dla mnie niezwyczajne, wyjątkowe i odkrywcze. Po raz pierwszy spotkałam się z taką pracą, z takim podejściem, z takimi metodami. Zdaję sobie sprawę, że wyszliśmy poza Domancica i jestem za to bardzo wdzięczna. Kuba ma w sobie niebanalną "pozytywność" i spokój, który zaraża. Z całego serducha - dziękuję.
Basia, lat 40, doradca podatkowy, Poznań.

Spotkania z Kubą są dla mnie ciągłym odkrywaniem siebie i świata. To samo stało się w przypadku naszej pracy z energią we wrześniu 2015 roku - zainspirowana ideą, spróbowałam i na efekty nie czekałam długo: wzmocnienie energii życiowej w trudnym wtedy dla mnie czasie, złagodzenie moich problemów zdrowotnych, na które już prawie nie liczyłam:) W atmosferze otwartości, ciepła i zrozumienia.
Kasia, lat 43, menadżer, Kraków.

Nadmiernie zatopiona we własnych i cudzych kłopotach i troskach, postanowiłam poszukać jakiegoś wsparcia i wyciszenia. W  Internecie znalazłam informację o metodzie Domancica oraz adres p. Kuby z informacją o Jego działaniach. Trochę z ciekawości skorzystałam z czterodniowej terapii przez telefon i jestem bardzo zadowolona z mojej decyzji. Pan Kuba okazał się bardzo kontaktowym, ciepłym człowiekiem, z dużym poczuciem humoru, co było dla mnie zawsze bardzo ważne. Te rozmowy i praca p. Kuby nad moimi problemami pozwoliły mi uporządkować nie tylko moje życiowe poglądy i nawyki, ale też uspokoić myśli i emocje, wzmacniając w ten sposób moje zaufanie do siebie. Polecam usługi p. Kuby, z głębokim przeświadczeniem, że jeśli nie dokona On w nas cudu natychmiast, to na pewno nam go solidnie przybliży.
Janina, lat 77, Kraków.

Odbyłem parę sesji z Kubą i działały one na mnie mocno relaksująco. Podczas nich czułem przepływ energii, któremu towarzyszyło gorąco, pocenie lub miejscowy chłód. Było to ciekawe doświadczenie, które wpłynęło pozytywnie na moje samopoczucie. Warto spróbować!
Piotr, lat 45, handlowiec, Kraków. 

Referencje - biznes.

W profesjonalny sposób i w pozytywniej atmosferze, Kuba przeprowadził dla Akamai moderację dla kierownictwa firmy w obszarze stworzenia strategii, ustalenia zakresów odpowiedzialności jak również budowania kultury firmy. Był to inspirujący proces fuzji wiedzy biznesowej i coaching'u, w wyniku którego osiągnęliśmy zamierzone rezultaty. Bardzo wysoko oceniam współpracę z Kubą i z pewnością będę ją dalej kontynuował.
Filip Walkowicz
Dyrektor Akamai Kraków

Sesje coachingowe z Kubą pozwoliły mi przemyśleć wiele spraw, spojrzeć na nie świeżym okiem. Pewne koncepcje, które mi przedstawił, związane z emocjami czy z relacjami międzyludzkimi, trafiły mi do przekonania i staram się je wykorzystywać w praktyce. Kuba ma duża wiedzę i jest bardzo zaangażowany w to co robi. Potrafi odpowiednio dobrać narzędzia coachingowe – czy to techniki relaksacyjne czy też przeznaczone do analizy czy planowania. Kuba ma też duże wyczucie – wiedział kiedy drążyć temat, a kiedy pozostawić mi ciąg dalszy. Polecam!
Adam, CFO

Kuba świadczył dla Staples usługi konsultingowe w zakresie znalezienia lokalizacji oraz zbudowania modelu biznesowego dla globalnego Centrum Usług Wspólnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest on "wielowymiarowym" człowiekiem odznaczającym się energią, zaangażowaniem, wiedzą biznesową, ale również wyczulonym na tematy ludzkie. W rezultacie naszej współpracy z sukcesem otworzyliśmy Centrum Usług Wspólnych w Gdańsku.
Greg Lipper
VP, Global Business Services Staples

Kuba przeprowadził motywacyjne szkolenie dla kadry menadżerskiej działu Finansów Amway w Krakowie. Warsztat ten dotyczył roli biznesowej, komunikacji oraz zarządzania sobą w zmianie. Kuba przedstawił ten temat w bardzo przekonywujący sposób przeplatając krótkie wykłady praktycznymi ćwiczeniami oraz dzieląc się swoim szerokim dorobkiem menadżerskim. Było to cenne doświadczenie, gdyż pozwoliło zobaczyć siebie i wykonywaną pracę w sytuacji zmiany z innej świeżej perspektywy. Pomogło również spojrzeć na wyzwania w sposób pozytywny co wpłynęło na podniesienie energii i zaangażowania. Kuba posiada umiejętność stworzenia swobodnej i inspirującej atmosfery szkolenia adresując przy tym istotne kwestie rozwojowe. Dodam, że warsztat został poprzedzony szczegółową analizą istniejących wyzwań i naszych potrzeb. Polecam współpracę z Kubą.
Renata Górska-Michalska
HR Manager Amway

Pan Kuba Więcaszek prowadził dla Centrum Holding 1 projekt reorganizacji działu księgowości, który trwał pięć miesięcy i obejmował zaprojektowanie docelowej struktury procesowej jak również doprowadzenie do jej wdrożenia. W dynamicznym i wymagającym otoczeniu biznesowym Pan Kuba Więcaszek wykazał się skutecznością nie tylko w obszarze eksperckim, ale również ludzkim. Posiada On umiejętności efektywnej komunikacji, motywacji i coaching’u, które pomogły przygotować zmianę i stworzyć pozytywną atmosferę do dalszej jej realizacji. Pan Kuba Więcaszek jest osobą otwartą, zaangażowaną i mocno zorientowaną na rezultat stąd gorąco polecam z Nim współpracę.
Ewa Nowicka-Stolarska
Dyrektor Zarządzający Centrum Holding 1

Miałem okazję współpracować z Kubą w ciągu 3 lat pracy na stanowisku Menadżera ds. Rozwoju Biznesu. Kuba jest osobą totalnie zorientowaną na rozwój pracowników i kładzie duży nacisk na jakość relacji. Zawsze, kiedy potrzebowałem rozsądnej i szczerej rady oraz wsparcia w sprawach zawodowych lub prywatnych, był chętny i gotowy by mnie wysłuchać i pomóc. Dzięki długim rozmowom z Kubą, istotnie rozwinąłem poczucie odpowiedzialności za wszystkie aspekty mojego życia, świadomość biznesową i umiejętności komunikacyjne.
Sebastian Krasoń
Senior Manager PwC

Współpracowałem z Kubą podczas, gdy był Szefem Centrum Dystrybucji oraz Menadżerem ds. Sieci Dystrybucji dla Ahold CEE. Jest on zaangażowanym, bystrym profesjonalistą z niesamowitym instynktem do zmian i transformacji przy jednoczesnym zapewnieniu płynnej kontynuacji biznesu. Jego poświęcenie, zdolności komunikacyjne i wiedza ekspercka doprowadziły do znaczących usprawnień efektywności w obszarze sieci dystrybucji. Kuba jest jednym z najlepszych fachowców, z którymi kiedykolwiek współpracowałem stąd śmiało go rekomenduję.
Maarten Goris
Międzynarodowy Ekspert ds. Zarządzania i Logistyki

 

Prywatny gabinet medycyny chińskiej oferuje: akupunkturę, diagnozę, porady dietetyczne, ziołolecznictwo, moksę, masaż bańką chińską, bioterapię metodą Domancica. Kraków oraz oddziały Radom, Łapsze Niżne.id: 18
Array
(
    [id] => 18
    [lang] => 
    [params] => 
    [deb] => ---------
v1=
v2=
v3=
v4=
v5=
v6=
v7=OPINIE,18
v8=18
v9=
    [] => 
)